Konkurs o pierwszą Polsko-Niemiecką Nagrodę Gospodarczą

Nagroda-GospodarczaPL_2.jpeg

Z okazji 25-lecia działalności Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa w Warszawie (AHK Polska) ogłosiła konkurs, w którym przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o bilateralną Polsko-Niemiecką Nagrodę Gospodarczą. Nagroda zostanie wręczona 2 kwietnia 2020 r. w Warszawie, w trakcie Gali Jubileuszowej AHK Polska. 

Zwycięzca otrzyma kampanię wizerunkową kierowaną na wzrost świadomości marki, roczne bezpłatne członkostwo w AHK i inne nagrody. Wnioski można składać za pomocą formularza online na stronie AHK.PL do 21 lutego 2020 r.

Od 25 lat AHK Polska przyczynia się do rozwoju polsko-niemieckich stosunków gospodarczych. W 2018 r. obroty w handlu polsko-niemieckim wyniosły ok. 120 mld euro. Ok. 1,4 mln miejsc pracy w Polsce jest bezpośrednio związanych ze współpracą z niemieckimi firmami. Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, skupiająca prawie 1000 firm członkowskich, jest największą bilateralną izbą w Polsce. Oprócz głównej siedziby w Warszawie, ma biura w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach.

Po zamknięciu etapu zgłoszeń 21 lutego br., jury konkursowe wybierze firmy do kolejnego etapu, na które internauci będą mogli głosować online. Finaliści zaprezentują się jury i publiczności gali finałowej konkursu 2 kwietnia br. i spośród nich wyłoniony zostanie zwycięzca. Podczas roku jubileuszowego AHK Polska, w całej Polsce i w Niemczech odbędą się liczne wydarzenia jubileuszowe.

Przewiń do góry