Tydzień Przedsiębiorcy w ZUS Opole

Oddział ZUS w Opolu zaprasza przedsiębiorców, przedstawicieli biur rachunkowych i wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne seminaria oraz warsztaty w ramach Tygodnia Przedsiębiorcy.
 

Seminaria oraz warsztaty odbywać się będą od 23 do 27 września.

Tematy seminariów:

  1. Zatrudniam legalnie – współpraca ZUS przy ustalaniu i wypłacie świadczeń krótkoterminowych. Podczas seminarium omówimy m.in. na co zwrócić uwagę przy naliczaniu świadczeń jak również kwestie uprawnień do kontrolowania zwolnień lekarskich.
  2. Zatrudniam legalnie – pracuję legalnie: mam z tego tytułu świadczenia. W ramach seminarium będziemy informować m.in. o rodzajach świadczeń w zależności od formy zatrudnienia/ubezpieczenia czy też prawa do świadczeń w przypadku różnorakich ulg w opłacaniu składek. 
  3. Pracuję/zatrudniam legalnie – ubezpieczenia unijne. W trakcie seminarium przedstawimy kwestie delegowania pracowników do pracy za granicę jak również „uciekania” za granicę w celu optymalizacji w opłacaniu składek i wynikających z tego tytułu konsekwencji.

Warsztaty komputerowe z obsługi programu PŁATNIK

25 i 27 września będą mogli Państwo wziąć udział w warsztatach komputerowych z obsługi programu PŁATNIK - poziom podstawowy dla początkujących.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia: PDFHarmonogram Tydzień Przedsiębiorcy.pdf

Wszystkie szkolenia i seminaria są bezpłatne a można się na nie zapisywać już teraz pod nr tel. 77 45 11 623 lub pisząc na e-mail: szkolenie.opole@zus.pl

Przewiń do góry