×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Zapraszamy na spotkania informacyjne - Pożyczki na nowe produkty i usługi

Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) we współpracy z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w województwie opolskim zaprasza przedsiębiorców województwa opolskiego do udziału w spotkaniach informacyjnych dla firm zainteresowanych unijnymi pożyczkami na rozwój przedsiębiorstw. Spotkania odbędą się:

  • 19 października o godz. 10:00 w Lokalnym Punkcie Funduszy Europejskich w Brzegu, ul. Wyszyńskiego 23, sala konferencyjna. Zgłoszenia na to spotkanie będą przyjmowane do 17 października 2017 r. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tu:

https://docs.google.com/forms/d/1hpw0DmDcqVNU_MUKrydaBe95n7HiI7SBbKvRVaE3qBA/viewform?edit_requested=true

  • 27 października o godz. 10:00  w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego w Opolu – Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne Ostrówek, ul. Piastowska 14, sala Orła Białego. Zgłoszenia będą przyjmowane do 26 października 2017 r. Formularz zgłoszeniowy znajduje się tu:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkIVmtSzkM0SzTc20wB6JrD9lyGBXfVeltR5ddPMTvMFkXGg/viewform

Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

W ramach oferty Fundacji Rozwoju Śląska oraz Centrum Rozwoju Biznesu Sp. z o.o. mikro, małe i średnie firmy z Opolszczyzny mogą starać się o pożyczki małe (do 150 tys. zł; spłata w 5 lat) oraz pożyczki duże (w zależności od dostępności środków  do 1,2 mln zł. spłata do 7 lat). Przedsiębiorcy mogą przeznaczyć te pieniądze m.in. na inwestycje dotyczące wdrażania innowacji produktowych, procesowych, marketingowych i organizacyjnych, inwestycje w nowoczesne maszyny i urządzenia czy sprzęt produkcyjny, który ma pomóc wprowadzać na rynek nowe albo ulepszone produkty lub usługi, a także na inwestycje w rozwój przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacji nt. Małych i Dużych Pożyczek Fundacji Rozwoju Śląska oraz Centrum Rozwoju Biznesu: http://fundacja.opole.pl/645/pozyczka-na-nowe-produkty-i-uslugi.html