Spotkanie Stołu Gospodarczego „Stammtisch”

15 marca w Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska odbyło się kolejne spotkanie Stołu Gospodarczego „Stammtisch”, którego gospodarzem był Konsulat RFN w Opolu.

W zorganizowanym w naszym Centrum spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób, byli to przede wszystkim przedstawiciele firm z kapitałem niemieckim.

Gościem spotkania był Pan Andrzej Buła – Marszałek Województwa Opolskiego, który przedstawił zebranym kierunki rozwoju gospodarczego województwa opolskiego. Po wykładzie Marszałka zorganizowano krótką dyskusję, w której oddano głos zebranym. W kolejnej części spotkania dyrektor OCRG Roland Wrzeciono przedstawił ofertę ogłoszonych naborów dla przedsiębiorców, następnie przedstawiono dobre praktyki i doświadczenia firm uczestniczących w pierwszej edycji naboru 1.1. – IFM Ecolink Sp. z o.o. Opole, Adamietz Sp. z o.o. i PAARI Wagi i Urządzenia Przemysłowe Sp. z o.o.

Po części oficjalnej spotkanie skierowano na luźne rozmowy, podczas których nastąpiła wymiana kontaktów.

Spotkania Stołu Gospodarczego stanowią okazję do debaty o firmach, regionie i wzajemnej współpracy przedsiębiorców i urzędów.

Więcej zdjęć w Galerii: http://fundacja.opole.pl/17/4/galeria.html

Stammtisch (05).jpegStammtisch (07).jpegStammtisch (09).jpegStammtisch (10).jpegStammtisch (11).jpegStammtisch (15).jpegStammtisch (16).jpegStammtisch (18).jpeg

Przewiń do góry