"Dotacje dla przedsiębiorców z województwa opolskiego" - OCRG zaprasza na spotkanie informacyjne

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki zaprasza przedsiębiorców z województwa opolskiego do udziału w spotkaniu informacyjnym dot. unijnego wsparcia.

Podczas spotkania omówione zostaną nabory dla przedsiębiorców z Opolszczyzny, które w tym roku planuje ogłosić Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, a także możliwości pozyskania dofinansowania na projekty badawczo – rozwojowe w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR).

Prelegenci podpowiedzą też, jak i gdzie dostać wsparcie do projektów innowacyjnych i dotyczących nowych technologii, wdrażania wyników prac i innowacji w przedsiębiorstwach. Omówione zostaną także najpopularniejsze działania dla przedsiębiorców, w tym „Badania na rynek” czy „Kredyt na innowacje technologiczne”. Eksperci OCRG, ZAGA Fundusze Europejskie oraz mBanku będą też wskazywać na dobre praktyki, podpowiadać jak przygotować się do pozyskania unijnego dofinansowania i jak przygotować montaż finansowy, by po dotacje sięgnąć.

Więcej informacji nt. spotkania: http://www.ocrg.opolskie.pl/pl/aktualnosci/unijne-wsparcie-dla-przedsiebiorcow---spotkanie-informacyjne-130.html

Przewiń do góry