Centrum Biznesu

1544-18-M.jpeg  

Fundacja Rozwoju Śląska realizuje w partnerstwie z Izbą Gospodarczą „Śląsk” projekt pod nazwą Centrum Biznesu jako kompleksowa galeria usług wspierająca podmioty gospodarcze, który został dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WO 2007-2013. Całkowita wartość inwestycji wynosi 5,5 mln zł.

Centrum Biznesu stanowi trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni użytkowej 1.225,6 m2.  W budynku mieści się 13 biur i 5 pokoi konsultacyjnych, które na co dzień służą do organizowania spotkań z kontrahentami lub klientami, a także do odpoczynku i nieformalnych spotkań. Poza pomieszczeniami biurowymi w budynku znajdują się trzy oddzielne pomieszczenia szkoleniowo - konferencyjne dla łącznej liczby ok. 100 osób, które łączy foyer z przestrzenią rekreacyjną oraz wyjściem na ogród.

 

 

Dzięki nowo powstałej inwestycji otoczenia biznesu przedsiębiorcy mogą w jednym miejscu skorzystać zarówno ze środków finansowych na rozwój prowadzonej działalności, jak i z fachowej wiedzy, poprzez różne formy doradztwa. Centrum Biznesu stanowi siedzibę dla firm świadczących wsparcie finansowe, operacyjne, organizacyjne oraz prawne - zaspokajające potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw. Inwestycja stanowi dopełnienie oferty Fundacji, skierowanej bezpośrednio do podmiotów gospodarczych głównie z terenu województwa opolskiego.

 

Korzystanie z obiektu możliwe jest od 3. sierpnia 2015 roku.

 

 

  1544-01-M.jpeg

JPEGMapka - dojazd CB
PDFSkrócona charakterystyka obiektu
 

 

Przewiń do góry