#FUNDACJADLACIEBIE

• 2021-04-23 RANKING FUNDUSZY POZ.jpeg

Fundacja - marka dobrze znana w Polsce

22-04-2021 15:22

Fundacja Rozwoju Śląska to marka dobrze znana nie tylko w regionie, ale w całej Polsce, potwierdza to raport wydany przez Polski Związek Funduszy Pożyczkowych zrzeszający 57 funduszy z terenu całego kraju.

Zgodnie z przedstawionym raportem Fundacja klasyfikuje się na 2 miejscu w grupie funduszy bardzo dużych z kapitałem pożyczkowym na poziomie ponad 229 mln zł (dane na dzień 31.12.2019r). W skali kraju przed nami znalazła się jedynie Polska Fundacja Przedsiębiorczości ze Szczecina. Dla porównania jeszcze w roku 2015 Fundacja znajdowała się na
    3 pozycji.

• 2021-02-05 PBWS.jpeg

Wsparcie dla Start-upów

05-02-2021 10:37

Od 2014 roku Fundacja realizuje rządowy  Program „Pierwszy Biznes Wsparcie w Starcie II”, celem którego jest m.in. rozwój przedsiębiorczości, tworzenie nowych miejsc pracy, przeciwdziałanie bezrobociu.

W ramach programu przekazaliśmy kwotę ponad 25 mln zł,  udzielając łącznie 377 pożyczek w województwie opolskim oraz śląskim.

#FUNDACJA DLA CIEBIE

• 2021-01-29 FUNDACJA DLA MN.jpeg

Wspieramy Mniejszość Niemiecką

29-01-2021 14:22

Realizując swoje cele statutowe, Fundacja od lat wspiera organizacje Mniejszości Niemieckiej w całej Polsce.

W roku 2020 przekazaliśmy łącznie ponad 608 tys. zł na sfinansowanie projektów z zakresu użyteczności społecznej, edukacji i kształcenia ustawicznego, finansowania bieżącej działalności organizacji, czy remontów i modernizacji domów spotkań.

• PODSUMOWANIE.png

Podsumowanie 2020 roku

13-01-2021 15:06

Rok 2020 nie był sprzyjający dla gospodarki, ale Fundacja odnalazła się w nowej rzeczywistości i swoją pracę wykonywaliśmy w większości online. To pozwoliło nam na niezwalnianie tempa.

W roku 2020 udzieliliśmy łącznie 400 pożyczek z 11 różnych funduszy pożyczkowych, przekazując wsparcie na łączną sumę ponad 100 mln zł.

Z powyższej kwoty aż ponad 44 mln zł dotyczyło wsparcia przedsiębiorców w walce z negatywnymi skutkami COVID-19.

Mimo pandemii, rok 2020 możemy uznać za udany.

• Kalendarz (2).jpeg

Dziękujemy za cały 2020 rok

28-12-2020 11:46

Rok 2020 nie należał do łatwych, Fundacja mimo wszystko starała się pracować w normalnym zakresie i być dla Was w tym ciężkim czasie wsparciem. Udzielaliśmy pożyczek w ramach wszystkich naszych programów. Znaczna część naszej działalności skupiła się na wsparciu przedsiębiorców w związku z negatywnymi skutkami epidemii COVID -19.

Jesteśmy dla Was już prawie 3 dekady, od 1991 roku minęło sporo czasu, ale jedno pozostaje bez zmian – jesteśmy z Wami i dla Was!

Dziękujemy za cały 2020 rok.

Z nadzieją spoglądamy w przyszłość - do zobaczenia w lepszym 2021 roku!

• Zdjęcia umowa (3).jpeg

Fundacja DLA CIEBIE w walce ze skutkami COVID-19

21-12-2020 09:13

Od maja br. przekazaliśmy kwotę 44.162.500,00 zł na zapewnienie płynności w bieżącym finansowaniu przedsiębiorstw w związku z negatywnymi konsekwencjami spowodowanymi epidemią COVID-19. Udzielono łącznie 171 pożyczek płynnościowych, które przedsiębiorcy z woj. opolskiego oraz woj. dolnośląskiego przeznaczyli na walkę ze skutkami COVID-19. #FUNDACJADLACIEBIE

• OCIEPLENIE WIZERUNKU #3 pl.jpeg

FUNDACJA dla regionu, dla ludzi, DLA CIEBIE!

01-12-2020 12:36

Od prawie 30 lat działamy, pracujemy i rozwijamy się dla Was.

Nasza oferta jest odpowiedzią na Wasze potrzeby!

Dla regionu – jesteśmy szansą na rozwój,

Dla ludzi – jesteśmy wsparciem,

Dla Ciebie – jesteśmy!

• FOTOWOLTAIKA PL.jpeg

#FUNDACJADLAŚRODOWISKA

27-11-2020 08:24

Zmieniamy się dla Was! Jesteśmy bardziej EKO!

W listopadzie zrobiliśmy wielki krok do przodu!

Dbamy o środowisko jeszcze bardziej niż dotychczas. Na całej powierzchni naszego dachu zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne. Dzięki tej inwestycji, rocznie nasze panele wyprodukują ok. 40 tys. kWh energii, co pozwoli nam na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej z sieci zewnętrznej, a tym samym zmniejszymy zanieczyszczenie środowiska.

#FUNDACJADLACIEBIE

#FUNDACJADLAŚRODOWISKA

• Szablon FB - ocieplenie wizerunku g2 2.jpeg

FUNDACJA to wsparcie DLA CIEBIE!

Fundacja to rozwój!

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców, nie tylko przez udostępnianie środków finansowych, ale przez szkolenia i kursy. Uczestniczmy i organizujemy dla Was spotkania biznesowe i konferencje.Rozwój oraz wsparcie młodzieży jest dla nas bardzo ważne, organizujemy spotkania, warsztaty oraz konkursy tematyczne dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych w naszym regionie.

• Szablon FB - ocieplenie wizerunku 9.jpeg

FUNDACJA to więcej niż organizacja to ludzie pracujący DLA CIEBIE

Naszą siłą są ludzie, którzy od lat pracują, tworzą Fundację i nadają jej kierunek działania.
    Różnorodność wiedzy i umiejętności, doświadczenie, kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie i współpraca, to wszystko składa się na sukces naszej organizacji.
    Rozwijamy się i pracujemy dla Was. Stawiamy Twoje potrzeby na pierwszym miejscu!