Bezpłatne szkolenie „Zabezpieczenie ryzyka walutowego w firmie”

2022-09-28 EEN -  ULGI PODATKOWE.png

W imieniu punktu Enterprise Europe Network działającego przy Stowarzyszeniu Promocja Przedsiębiorczości zapraszamy Państwa do udziału w bezpłatnym, dwudniowym szkoleniu pn. „Zabezpieczenie ryzyka walutowego w firmie”.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich przedsiębiorców, prowadzących działalność eksportową, importową lub posługujących się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych.

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się m.in. z procesem zarządzania ryzykiem kursu walutowego, różnorodnymi typami ryzyka kredytowego występującymi w przedsiębiorstwach oraz poznają przydatne techniki operacyjne. Ponadto otrzymają informacje nt. przeglądu bieżących prognoz kursów walut, sezonowości kursu EUR/PL,  ryzyka walutowego w perspektywie obrazu księgowego czy rachunkowości zabezpieczeń.

Szkolenie odbędzie się 6-7.10.2022r.

Miejsce szkolenia: Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska, ul. Wrocławska 133 w Opolu.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza e-mailem do dnia 3 października 2022 r. na adres

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.       

Szczegółowe informacje nt. szkolenia: https://bit.ly/3xBzmnN

Przewiń do góry