Zapraszamy na szkolenie online „INCOTERMS 2020- najnowsza wersja - jak rozumieć i stosować międzynarodowe reguły handlu”

2022-09-05 INCOTERMS 2020.png

Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza na szkolenie online „INCOTERMS 2020- najnowsza wersja - jak rozumieć i stosować międzynarodowe reguły handlu”, które odbędzie się w przestrzeni online w dniu 14 września 2022r.

W ramach szkolenia przekazane zostaną informacje nt. najnowszej wersji Incoterms 2020, ich nowej strukturze wewnętrznej, zmianie kolejności i nazwy reguł, różnicach w stosunku do Incoterms 2010 oraz zasadach prawidłowego i bezpiecznego ich stosowania. Dodatkowo przeanalizowane zostaną poszczególne reguły Incoterms 2020, w kontekście podziału obowiązków, kosztów i ryzyka związanego z dostawą towarów pomiędzy sprzedającym i kupującym.  

Szkolenie skierowane jest do menedżerów, specjalistów, handlowców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką handlu zagranicznego.

Szczegółowe informacje: https://kig.pl/szkolenie-incoterms-2020-jak-rozumiec-i-stosowac-miedzynarodowe-reguly-handlu-i-14-wrzesnia/

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.

Przewiń do góry