„Klasa” - autorski program stypendialno-rozwojowy Fundacji BNP Paribas

Program KLASA.jpeg

Informujemy, że Fundacja BNP Paribas rozpoczęła rekrutację do programu stypendialno-rozwojowego dla wyróżniających się w nauce absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą kontynuować naukę w wybranych liceach w większych miastach, a dla których byłoby to niemożliwe bez wsparcia finansowego.

Program istnieje od 2003 roku, obecnie stypendyści mogą wybrać 1 z czołowych liceów partnerskich w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, czy Szczecinie.

Dotychczas ze wsparcia skorzystało ponad 839 stypendystów z 489 małych miejscowości w  Polsce, a Bank BNP Paribas przekazał na jego funkcjonowanie ponad 25,5 milionów złotych.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30.04.2022r.

Szczegóły dostępne są na stronie www.programklasa.pl, zapytania kierować można na adres mailowy .

PDFKlasa_kampania_rekrutacyjna_2022_plakat.pdf