Nabór ofert na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/y

Logo FRS 2018 PL-DE.png

Fundacja Rozwoju Śląska

prowadząca działalność statutową oraz gospodarczą poszukuje kandydata na stanowisko:

SAMODZIELNA/Y KSIĘGOWA/Y

Miejsce pracy: Opole

Zadania:

• kontrola formalno-prawna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki finansowe;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • rozliczenia międzyokresowe kosztów;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji dla celów podatkowych i bilansowych;
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów;
  • uzgadnianie obrotów i sald na kontach kosztowych i rozrachunkowych;
  • czynny udział w zamknięciu miesiąca/roku;
  • bezpośrednia współpraca z Głównym Księgowym.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe;
  • doświadczenie 3-letnie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office;
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz proponowania i poszukiwania własnych rozwiązań;
  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne, profesjonalizm i dyskrecja;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • prawo jazdy kategorii B.
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Comarch Optima.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki;
  • pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie pisemnych ofert zawierających:

1. CV wraz z zdjęciem, dokładnym opisem przebiegu kariery zawodowej

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dokumenty należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: marek.waclaw@fundacja.opole.pl.

Nabór ofert prowadzony jest do 06.08.2021

Do procesu rekrutacji będą brane pod uwagę jedynie dokumenty, które opatrzone są poniższą klauzulą zgody. Dokumenty przesłane zarówno elektronicznie, pocztowo lub dostarczone osobiście nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji, jeżeli nie będą zawierały poniższej klauzuli. Bardzo prosimy o jej zamieszczenie.

Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Jeżeli podczas bieżącego procesu rekrutacji nie uda się wyłonić Państwa kandydatury, a zechcecie Państwo aby w przyszłości Państwa CV było brane pod uwagę w kolejnych procesach rekrutacji przesłane dokumenty należy opatrzyć poniższą klauzulą zgody.

zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłej rekrutacji, dodatkowo wyrażam zgodę na przetrzymywanie moich dokumentów dotyczących rekrutacji przez Administratora do wykorzystania w przyszłości na okres……..

DOCXKIauzula RODO - kandydat do pracy.docx