SZKOLENIE RODO

W odpowiedzi na potrzeby rynkowe, zapraszamy na szkolenie – warsztaty pod hasłem

„Ochrona danych osobowych w zakładach pracy, organizacjach i instytucjach – RODO 2018/2019”

TERMIN – 13.12.2018, godz. 9.00-15.00

MIEJSCE SZKOLENIA – Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska, 45-837 Opole, ul. Wrocławska 133

CENA SZKOLENIA* 430,00 zł netto

(Szkolenie odbędzie dla grupy minimum 10 osób)

Adresaci szkolenia:

Generalnie wszystkie firmy lub instytucje, w których występuje kontakt z danymi osobowymi.

Dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak samodzielnie opracować politykę bezpieczeństwa, instrukcję zarządzania systemem informatycznym oraz pozostałe dokumenty wymagane do przygotowania zgłoszeń składanych do GIODO (PUODO).

W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymają:

Wymaganą ustawowo pełną DOKUMENTACJĘ, czyli wydrukowane szablony Polityki bezpieczeństwa oraz Instrukcji zarządzania systemem informatycznym – dokumenty będą wypełniane w trakcie warsztatów, co pozwoli uczestnikom przygotować sobie własną dokumentację do wdrożenia w firmie lub organizacji.

Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Kontakt:

Fundacja Rozwoju Śląska