PRAKTYCZNIE O RODO – Zapraszamy na szkolenie warsztatowe!

Przedsiębiorco, by wyjść naprzeciw wymogom RODO, chcemy wyjaśnić, co w praktyce oznaczają dla Ciebie nowe przepisy o ochronie danych osobowych!

TEMAT – „Ochrona danych osobowych w zakładach pracy, organizacjach i instytucjach – co się zmienia po wejściu RODO”

TERMIN – 19.06.2018, godz. 9.00-15.00

MIEJSCE SZKOLENIA – Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska, 45-837 Opole, ul. Wrocławska 133

CENA SZKOLENIA 430,00 zł netto

Adresaci szkolenia:

Generalnie wszystkie firmy lub instytucje, w których występuje kontakt z danymi osobowymi.

W trakcie szkolenia uczestnicy otrzymają:

Wymaganą ustawowo pełną DOKUMENTACJĘ, czyli wydrukowane szablony Polityki bezpieczeństwa oraz Instrukcji zarządzania systemem informatycznym – dokumenty będą wypełniane w trakcie warsztatów, co pozwoli uczestnikom przygotować sobie własną dokumentację do wdrożenia w firmie lub organizacji.

Zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu.

Kontakt:

Fundacja Rozwoju Śląska

45-364 Opole, ul. Słowackiego 10

Tel. +48 77 454 25 97;  +48 77 423 29 12

e-mail: szkolenia@fundacja.opole.pl

sekretariat@fundacja.opole.pl; frs.opole@gmail.com

Załączniki:

ow,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-69281290-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');