Wyszukaj w serwisie

Oferta pracy: Referent w dziale księgowym

Logo FRS 2018 PL-DE.png

Fundacja Rozwoju Śląska prowadząca działalność statutową oraz gospodarczą poszukuje kandydata na stanowisko:

Referent w dziale księgowym

Miejsce pracy: Opole

Zadania:

  • dekretowanie i księgowanie wyciągów bankowych wraz z uzgadnianiem sald okresowych;
  • uzgadnianie sald z kontrahentami;
  • współpraca z innymi oddziałami firmy;
  • bezpośrednia współpraca z Główną Księgową.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe;
  • znajomość zasad rachunkowości;
  • komunikatywność, skrupulatność, dokładność;
  • zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • znajomość programu księgowego Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wsparcie we wdrożeniu w nowe obowiązki;
  • pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie pisemnych ofert zawierających:

  1. List motywacyjny;
  2. CV wraz z zdjęciem oraz klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać do 16 lutego 2018 roku z dopiskiem „Referent w dziale księgowym” na adres Fundacja Rozwoju Śląska 45-364 Opole, ul. Słowackiego 10 lub przesłać w wersji elektronicznej na adres: klaudia.mika@fundacja.opole.pl.

O terminie rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci informowani będą drogą elektroniczną na podany w dokumentach adres e-mailowych lub telefonicznie na podany w dokumentach nr telefonu. Fundacja Rozwoju Śląska zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

PDFOgłoszenie - referent w dziale księgowym.pdf