Podsumowanie Pleneru Fotograficznego Fundacji Rozwoju Śląska - galeria zdjęć w Centrum Biznesu

W dniu 19 czerwca 2017 r. w Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska miał miejsce Plener Fotograficzny, w którym udział wzięło 9 uczniów Zespołu Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu. Komisja powołana przez Organizatora  dokonała oceny wykonanych zdjęć wyłaniając najlepsze prace.

2 listopada 2017 r. odbyło się otwarcie małej galerii zdjęć i wręczenie upominków uczestnikom Pleneru.

I miejsce zdobyła Pani Michalina Buba, II miejsce - Pani Karolina Chrobak, III miejsce zdobyła Pani Eliza Kaszczyszyn.

Wyróżnienia otrzymali Pani Dominika Jędrzejko i Pan Dawid Zawierucha.

W plenerze udział wzięli również: Pani Anna Dyba, Pani Zuzanna Karwat, Pan Dominik Herba i Pan Szymon Bania.

Nad pracą uczniów czuwali opiekunowie - nauczyciele Zespołu Państwowych Placówek Kształcenia Plastycznego im. Jana Cybisa w Opolu: Pani Monika Nowojska i Pan Daniel Szopiński.

Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych sukcesów!