Europejski Parlament Młodzieży będzie debatować o Europie w Opolu!!!!

image2.jpeg

W dniach od 31 sierpnia do 3 września 2017r. w Opolu odbędzie się 14.Sesja Selekcyjna Europejskiego Parlamentu Młodzieży. Ceremonia Otwarcia odbędzie się  w najbliższy piątek 01.09.2017r. o godz. 9.00 w Sali na Ostrówku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Fundacja Rozwoju Śląska  jest partnerem organizowanej w Opolu Sesji.

Wydarzenie zgromadzi ok. 200 uczestników z około 20 krajów Europy. Podczas kilkudniowej sesji młodzież debatować będzie na tematy obecnych problemów i wyzwań Unii Europejskiej. Sesja to nie tylko szansa na zdobycie wiedzy, poszerzenie horyzontów czy nawiązanie międzynarodowych znajomości. Wydarzenie sprawi, że uczestnicy będą świadomi, że niezależnie od wieku można mieć wpływ na podejmowanie decyzji na najwyższym szczeblu. Sesja Selekcyjna to cykliczne wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Europejski Parlament Młodzieży EYP Poland, który działa w Polsce od 11 lat.