PANI DANIELA SCHMITT Z WIZYTĄ W CENTRUM BIZNESU

W tym tygodniu z wizytą na Opolszczyźnie przebywa Pani Daniela Schmitt, Sekretarz Stanu Nadrenii-Palatynatu.

Jednym z elementów wizyty było spotkanie w Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska.

W spotkaniu w Centrum Biznesu uczestniczyli: Pani Daniela Schmitt – Sekretarz Stanu Nadrenii-Palatynatu, Pan Andreas Homann – Referent Pani Sekretarz Schmitt, Pan Franz Seiß z Ministerstwa Gospodarki Nadrenii-Palatynatu, Pani Joanna Lisowska-Nowak - Urząd Marszałkowski Opole i Pan Jacek Roguła – Biuro Nadrenii-Palatynatu Opole. Ze strony Fundacji Pan Arnold Czech – Prezes Fundacji i Pani Helena Lellek – Dyrektor Fundacji. Spotkanie było okazją do rozmów m in. na temat gospodarki obu regionów i działalności Fundacji Rozwoju Śląska w ciągu ostatnich 25 lat.

Spotkanie Schmitt (1).jpeg   Spotkanie Schmitt (2).jpeg   Spotkanie Schmitt (3).jpeg   Spotkanie Schmitt (4).jpeg