Pani Heike Raab z wizytą w Centrum Biznesu

W dniach 18-19 kwietnia br. z wizytą na Opolszczyźnie  przebywała Pani Heike Raab, Sekretarz Stanu w Kancelarii Związkowej Nadrenii Palatynatu.

Jednym z elementów wizyty było spotkanie w Centrum Biznesu Fundacji Rozwoju Śląska.

W spotkaniu w Centrum Biznesu uczestniczyli: Pani Sekretarz Heike Raab – Sekretarz Stanu w Kancelarii Związkowej Nadrenii Palatynatu, Pani Bénédicte Charbonnier z Referatu Spraw Europejskich i Jednego Świata oraz Interregionalia w Kancelarii Kraju Związkowego Nadrenii-Palatynatu, Pan Arnold Czech – Prezes Fundacji, Pan Walter Stannek  - Wiceprezes Fundacji, Pani Helena Lellek – Dyrektor Fundacji oraz Pan Rafał Bartek – Członek Rady Fundacji, Przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na Śląsku Opolskim.