Udział w VIII Forum Ekonomicznym Kooperacja 2016

W dniu 23.11.2016 r. pracownicy Fundacji Rozwoju Śląska wzięli udział w VIII Forum Ekonomicznym Kooperacja 2016, które odbyło się w Zespole Szkół w Oleśnie.

Tegoroczna edycja Forum Ekonomicznego poświęcona była branży metalowej, maszynowej i motoryzacyjnej. Jej celem była chęć nawiązania współpracy między przedsiębiorcami tych branż, a także promocja instytucji otoczenia biznesu i samorządów gminnych

Po części wystawowej miała miejsce debata z udziałem ekonomistów, przedsiębiorców, pedagogów i uczniów pt. „Zagrożenia rozwoju gospodarczego regionu – depopulacja i migracje”. Wśród zaproszonych gości znalazł się również Prezes Fundacji Rozwoju Śląska Pan Arnold Czech.

Punktem kulminacyjnym zorganizowanego wydarzenia było wręczenie przez starostę oleskiego Pereł Powiatu Oleskiego w kategoriach: Modernizacja Roku, Innowacyjny Produkt/Usługa Roku oraz Menedżer Roku.