BUDYNEK CENTRUM BIZNESU NOMINOWANY DO FINAŁU W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE!!

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż budynek CENTRUM BIZNESU znalazł się w ścisłej grupie nominowanych do finału w ogólnopolskim konkursie  „Polski Cement w Architekturze – XX Edycja” na najlepszą  realizację z użyciem technologii żelbetonowych wykonanych i przekazanych do użytku przed końcem 2015 roku.

Szczegółową informację dot. wyników konkursu przekażemy Państwu bezpośrednio po rozstrzygnięciu.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Architektów Polskich oraz Stowarzyszenie Producentów Cementu. Celem konkursu „Polski Cement w Architekturze – XX Edycja” jest pokazanie możliwości twórczego użycia technologii betonowej w budownictwie. Zadanie konkursu polega na corocznym wyborze najlepszej realizacji wykonanej i przekazanej do użytku do końca roku poprzedzającego rok, w którym odbywa się kolejna edycja Konkursu.

Więcej informacji nt. konkursu znajdziecie Państwo na stronie organizatora http://sarp.warszawa.pl/

1544-01-M.jpeg 1544-02-M.jpeg 1544-18-M.jpeg

Zdjęcia są własnością: PORT Józef Franczok, Marcin Kolanus autor zdjęć: S. Zajączkowski