Pożyczka podstawowa - na podjęcie działalności gospodarczej

logotyp.png

Szanowny Kliencie!

Poniższy link przekieruje Cię do elektronicznego formularza Wniosku pożyczkowego programu Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie II. Zarejestruj się na portalu, wypełnij cały wniosek pożyczkowy oraz załącz stosowne dokumenty w postaci skanów. Prosimy o zwrócenie uwagi na aktualny adres e-mail podawany w czasie rejestracji, gdyż wszelkie informacje na temat zmiany statusu wniosku będą przesyłane na podany e-mail. Po przesłaniu wniosku do Fundacji Rozwoju Śląska otrzyma on status "Przyjęty" lub "Do uzupełnienia". W przypadku konieczności wniesienia poprawek do wniosku, zostanie odesłany do korekty w edytowalnej postaci.

Gdy Wniosek otrzyma status "Przyjęty", prosimy o "Pobranie wydruku wniosku na potrzeby umowy", jego wydrukowanie, podpisanie i wraz z oryginalnymi załącznikami - niezwłoczne dostarczenie do Fundacji Rozwoju Śląska. Rozpatrywanie Państwa wniosku rozpocznie się od dnia złożenia kompletnego zestawu dokumentów.

WNIOSEK ON-LINE

WZORY FORMULARZY

1. Wniosek

DOCXWzór wniosku o pożyczkę podstawową na rozpoczęcie działalności gospodarczej.docx