• PBWS WEBINAR 3-12-2020.jpeg

BEZPŁATNY WEBINAR "Nie odkładaj pomysłów na później. Zacznij swój biznes już teraz!"

01-12-2020 14:41
    Jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem? Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz gdzie należy szukać środków na jego start? Skorzystaj z Programu "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie". Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium dot. zakładania działalności gospodarczej przy wsparciu finansowym Programu.

Webinar odbędzie się 3 grudnia 2020 roku o godz. 11.00.

• OCIEPLENIE WIZERUNKU #3 pl.jpeg

FUNDACJA dla regionu, dla ludzi, DLA CIEBIE!

01-12-2020 12:36

Od prawie 30 lat działamy, pracujemy i rozwijamy się dla Was.

Nasza oferta jest odpowiedzią na Wasze potrzeby!

Dla regionu – jesteśmy szansą na rozwój,

Dla ludzi – jesteśmy wsparciem,

Dla Ciebie – jesteśmy!

• FOTOWOLTAIKA PL.jpeg

#FUNDACJADLAŚRODOWISKA

27-11-2020 08:24

Zmieniamy się dla Was! Jesteśmy bardziej EKO!

W listopadzie zrobiliśmy wielki krok do przodu!

Dbamy o środowisko jeszcze bardziej niż dotychczas. Na całej powierzchni naszego dachu zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne. Dzięki tej inwestycji, rocznie nasze panele wyprodukują ok. 40 tys. kWh energii, co pozwoli nam na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej z sieci zewnętrznej, a tym samym zmniejszymy zanieczyszczenie środowiska.

#FUNDACJADLACIEBIE

#FUNDACJADLAŚRODOWISKA

• Szablon FB - ocieplenie wizerunku g2 2.jpeg

FUNDACJA to wsparcie DLA CIEBIE!

Fundacja to rozwój!

Wspieramy lokalnych przedsiębiorców, nie tylko przez udostępnianie środków finansowych, ale przez szkolenia i kursy. Uczestniczmy i organizujemy dla Was spotkania biznesowe i konferencje.Rozwój oraz wsparcie młodzieży jest dla nas bardzo ważne, organizujemy spotkania, warsztaty oraz konkursy tematyczne dla studentów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych w naszym regionie.

• Szablon FB - ocieplenie wizerunku 9.jpeg

FUNDACJA to więcej niż organizacja to ludzie pracujący DLA CIEBIE

Naszą siłą są ludzie, którzy od lat pracują, tworzą Fundację i nadają jej kierunek działania.
    Różnorodność wiedzy i umiejętności, doświadczenie, kwalifikacje zawodowe, zaangażowanie i współpraca, to wszystko składa się na sukces naszej organizacji.
    Rozwijamy się i pracujemy dla Was. Stawiamy Twoje potrzeby na pierwszym miejscu!
  • HEIMAT 2.png

Piszą o Nas - Heimat 4.11.2020r.

05-11-2020 14:35

W najnowszym dodatku Heimat (4.11.2020r) o Funduszu Stypendialnym im. Johanna Krolla Fundacji Rozwoju Śląska. Zapraszamy do lektury.

• FILM 1 STYPENDIUM.jpeg

Fundusz stypendialny im. Johanna Krolla

02-11-2020 14:14

#FUNDACJADLACIEBIE

Fundusz Stypendialny im. Johanna Krolla został założony przez Fundację Rozwoju Śląska w 2018 roku.

W tym roku, inaczej niż w poprzednich latach, wręczenie stypendiów odbyło się online. Wydarzenie miało charakter symboliczny – wręczenie vouchera stypendium jednej z laureatek tegorocznego konkursu.

• covid.jpeg

08-10-2020 14:25

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym spowodowanym rozprzestrzenieniem się wirusa COVID-19, Fundacja Rozwoju Śląska z dniem 9.10.2020r. do odwołania wstrzymuje przyjmowanie nieplanowanych wizyt. Klienci bez wcześniejszego umówienia się nie będą przyjmowani.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z wybranym pracownikiem lub Sekretariatem (KONTAKT)

• 2020-09-30 - List Gratulacyjny.jpeg

Gratulacje Zarządu Województwa Opolskiego

01-10-2020 12:01

Bardzo miło nam poinformować, że dnia 30.09.2020r. Prezes Fundacji Rozwoju Śląska Pan Henryk Wróbel oraz Dyrektor Pani Helena Lellek, odebrali List Gratulacyjny Władz Województwa Opolskiego za sprawną organizację systemu wsparcia przedsiębiorców korzystających z instrumentów Tarczy Antykryzysowej wdrożonych przez Fundację Rozwoju Śląska.

• FUNDUSZ.jpeg

Fundusz Stypendialny Fundacji Rozwoju Śląska im. J. Krolla 2020

21-09-2020 13:13

Na posiedzeniu w dniu 18.09.2020r. Zarząd Fundacji, po rekomendacji Komisji Stypendialnej, przyznał 58 stypendiów dla uzdolnionych uczniów i studentów.

Informujemy, że każda osoba, która złożyła wniosek o stypendium, zostanie poinformowana o decyzji Zarządu Fundacji drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną (jeśli nie został podany adres e-mail).

W roku szkolnym/akademickim 2020/2021 stypendia zostaną wypłacone jednorazowo.